Výtvarná soutěž 2016 - Maluj a buď Blíž přírodě!

Napsal prosenxire -> https://vk.com/doc Dne . Kategorie Aktuality

Jubilejní V. ročník výtvarné soutěže Maluj a buď Blíž přírodě o výlet pro celou třídu a dárky, které se hodí do přírody, je tu! Vezmi spolužáky, kamarády nebo rodiče na výlet, navštivte naučnou stezku, vyhlídku či ptačí pozorovatelnu Českého svazu ochránců přírody, která byla vybudována v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě, a namaluj ji.

Greenfest 2016 - Ekofestival Liberec

Napsal prosenxire -> https://vk.com/doc Dne . Kategorie Aktuality

Zveme vás na čtvrtý ročník ekofestivalu Greenfest zaměřeného na témata přírodní stavitelství, energetická soběstačnost, permakultura, zdravá strava či osobní rozvoj, který se koná 4. června 2016 od 10 hodin v Lidových sadech, Liberec.
Letos se festival zaměří hlavně na soběstačnost a DIY aneb vše co si můžeme vyrobit a vytvořit sami. Čekají vás praktické přednášky, dílny, ukázky řemesel, stánky se zajímavými produkty a program pro děti.
Více na www.greenfest.cz a Facebook Greenfest Liberec

Poslední letošní jarní úklid s námi - přidáte se?

Napsal Morávková Květa Dne . Kategorie Aktuality

Projasněte si hlavu a osvěžte mysl i ducha v lese pod Císařským kamenem (sraz u rest. Mojžíšův pramen v 10 hod.) před ohňovými rituály a oslavou svátku Beltain, který konečně jasně otvírá jaro se všemi radostmi a barvami i energiemi ...a očišťuje od "zimních" nadbytečností i těžkostí ...

Kittelova pouť na Krásné 1. 5. 2016

Napsal prosenxire -> https://vk.com/doc Dne . Kategorie Aktuality

Přijďte se podívat na tradiční akci, která se koná na prvního máje (1.5.2016) na Krásné – Pěnčíně, v místě, kde žil a působil lékař Jan Josef Antonín Eleazar Kittel. Zároveň je to první den roku, kdy je pro Vás otevřeno Kittelovo muzeum.

Kittelova pouť na Krásné – 1. května 2016

Kittelův areál – Krásná, Pěnčín u Jablonce n. N.